Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Třída štěňat‚ dorostu

 
 
Národní výstava Mladá Boleslav
 
 Ailinka byla ze všeho trochu rozhozená, navíc v kruhu dost divoká. Když měla běhat od posuzovatele a k němu, nabrala rychlost a nedala se zastavit. Málem jsem upadla. Nicméně pěkně stála, hezky ukázala zuby a byla statečná.
 
Hodnocení Posudek Rozhodčí
VN 2 Úměrně vyvinutá fenka, v kostře bez výrazných nedostatků, lepší v postoji než v pohybu, standardní osrstění.
Ing.Jar.Dostál

 A tak jsme dostali první diplom, zápis do PP a Aila žlutou stužku. Navíc tři nové obojky a dvě vodítka. No není to úspěch? 
 
 
Krajská výstava Kladno 9.8.2008
 
 
Výstava nás zaskočila velkým chaosem, trochu se to odrazilo stresem u nás i u Ailinky. Maličko lépe se povedlo předvedení,ačkoliv prostor byl velmi stísněný. Vše se nám vynahradilo krásným ohodnocením a posudkem.
 
Hodnocení Posudek Rozhodčí
VN1  6,5 měsíční fena ve všech proporcích odpovídá standardu, nůžkový chrup, velmi dobrý postoj i pohyb. Má velkou perspektivu. p.Josef Němec
 
 
 
 
 
 
Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 31.8.2008
 
Velmi pěkně strávený den plný slunečného počasí, psů a bezva lidiček, prostě pohoda. Snad proto se nám vydařilo i předvedení v kruhu a byli jsme nadšeni z nádherného posudku a hodnocení.
 
Hodnocení Posudek Rozhodčí
VN 1 7měsíční fena odpovídá věku, hlava správně modelovaná, nůžkový skus, hrudník odpovídá věku, rovná hřbetní linie, ocas správně nasazen i nesen, úhlení HK i PK korektní, pravidelný pohyb, srst odpovídá věku. p.Petr  Řehánek
 
      
 
 
Krajská výstava Rybníky - 6.9.2008
 
Další zkušenosti jsme sbírali při slunečném dni na travnatém kruhu u Dobříše. Byli jsme zvědaví na hodnocení avizovaného maďarského rozhodčího. Toho však nahradil zástupce SR. Musím velice pochválit úžasný přístup tohoto rozhodčího, který nás zaujal už na MVP v Boleslavi ( tehdy hodnotil jiná plemena ). Dokáže vyzdvihnout klady psů tak, že jimi převýší jeho nedostatky, tudíž každý odchází s pocitem, že má toho "nej" psa, ačkoliv nezíská třeba titul. Opravdu je tento pán na svém místě a rozhodně jeho krátký, stručný a výstižný komentář ke svým hodnocením, které směřoval jak pro majitele, tak pro diváky, nás nadchl. Těšíme se na další show.
 
Hodnocení Posudek Rozhodčí
VN 1 dobrá hlava, správný hřbet, dobré zaúhlení končetin, výborný pohyb p.Tibor Havelka
 
 
   
 
TOPlist